KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14975334
nr 1497 5334
Oidentifierad Konstnär, Landskap, Signerad. P. Lundström. Olja på duk, 65x97 cm, yttermått inklusive ram: 75x106 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 18:00:44
23/10 22:13:36
Nils Emil Lundström (1865-1960)